Nasza twórczość

Nasza muzyka

Lubicie twórczość Pendereckiego, chłam Nergala czy postękiwania Bednarka?

Tak? To z przykrością uprzedzam, że źle trafiliście. No chyba, że oprócz takich ekstremalnych przeżyć duchowych lubicie też posłuchać utworów muzycznych, które mają melodię. Jeśli tak, to zapraszamy.

 

Aktualnie dostępne albumy:

Pieśni Wrzaskara (2015)

Melodie z serca (2015)

RyMa mixy

Na ulicach Barcelony (2015)

Barcelona, największe miasto hiszpańskiej (jeszcze) Katalonii, kibicom sportowym najczęściej kojarzy się z piłkarskim klubem sportowym. Piłkarze klubu FC Barcelona, to jakiś zupełnie inny, w pozytywnym znaczeniu tego słowa, wymiar sportowej perfekcji, profesjonalizmu i finezji.

Z kolei miłośnikom sztuki, miasto to kojarzy się zapewne głównie z niepowtarzalną architekturą katedry Sagrada Familia – realizowanego od ponad stu lat niepowtarzalnego projektu słynnego architekta i wizjonera Gaudiego.

Położona na wybrzeżu Morza Śródziemnego Barcelona, to też turystyczne miasto o pięknych plażach i niezliczonych zabytkach. Ale to również hiszpańska muzyka i urodziwe hiszpańskie dziewczyny.

Dlaczego piszemy o Barcelonie? Otóż dlatego, że w dziale „Muzyka – nasze utwory” prezentujemy nasz kolejny zbiór piosenek w wykonaniu Jana Mazura, który nazwaliśmy (od tytułu pierwszego utworu) - „Na ulicach Barcelony”.

You have no rights to post comments