Czy wiedzieliście, że miłość to miłość?

Nie? To teraz już wiecie. Piszą o tym na stronie wprost.pl.

Natrafiłem tam na artykuł pt.

„Tęczowy baner pojawi się w centrum Świdnika. To „protest przeciwko walce z ideologią LGBT””

Zapowiedź pojawienia się „Tęczowego banera... w centrum Świdnika”, na dodatek z hasłem " „MIŁOŚĆ TO MIŁOŚĆ” - to tak niesamowita informacja, że aż musiałem sobie usiąść z wrażenia. Fakt, to na razie tylko zapowiedź, ale informacja o tym już pewnie przykryła wszystkie sondaże i konwencje wyborcze - ze strajkiem nauczycieli włącznie... a co będzie, jeśli uda się jeszcze tak śmiały plan zrealizować?

Liczę, że wtedy redakcja „Wprost” poświęci temu tematowi kolejne wydanie tygodnika, a przynajmniej dodatku i dołączy do niego darmowe naklejki z hasłem o miłości, a może nawet koszulki ze stosownym nadrukiem.

Sprawdziłem, akcja z montażem przedmiotowego banera będzie miała miejsce we wtorek, a sam baner ma wisieć w centrum Świdnika (wg zapowiedzi organizatorów) przez całe dwa tygodnie.

Mam nadzieję, że pomyślano o tym, by z tej akcji (przez całe dwa tygodnie) prowadzić na żywo w necie transmisję. Myślę też, że trwają prace nad zorganizowaniem „tęczowej straży”, która będzie w dzień i w nocy strzegła banera przed atakami nienawistnych ludzi, którzy prześladują tęczę i tęczowe banery.

Aktualnie trwa społeczna zbiórka pieniędzy na pokrycie kosztów zakupu kamery, sfinansowania transmisji, wykonania banera i utworzenia wspomnianej straży.

Oczywiście, z tą „zbiórką” pozwoliłem sobie na mały żarcik... bo choć rzeczywiście jest ona prowadzona na portalu o pięknie brzmiącej nazwie - „Pomagam.pl”, to jak mówią organizatorzy (cytat za wprost.pl):

„ Akcja „Miłość to miłość” zakładała zebranie 1500 zł na zakup banerów, billboardów oraz przeprowadzenie kampanii informacyjnej w miejscach, „w których radni PiS chcą symbolicznie piętnować osoby LGBT+""

Zbierano już na stypendium dla Kijowskiego, który wcześniej sam obsłużył się kasą z puszek KOD-u, oraz na samochód dla nieuważnego kierowcy, gdy ten uderzył swoim Seicento w auto Pani Premier Beaty Szydło. Na co poszła zebrana wtedy kasa? Kto wie, to wie.

Ostatnio prowadzi się wiele przeróżnych zbiórek: - m. in. na GW, „Krytykę polityczną”, „Wiosnę” Biedronia, strajk nauczycieli Broniarza i jak widać na banery promujące chorą ideologię LGBT.

Na co zostaną wydane te pieniądze? Też się głupio pytam...

Ale samo hasło „Miłość to miłość” jest tak odkrywcze, że jeszcze teraz jestem pod wrażeniem.

Z tekstu dowiedziałem się też, że (cytat za wprost.pl): -

„Pod koniec marca Rada Powiatu pochyliła się nad stanowiskiem „w sprawie powstrzymania ideologii LGBT przez wspólnotę samorządową". Za jego przyjęciem opowiedziało się 15 radnych. Dwóch reprezentujących organizację Świdnik Wspólna Sprawa było sprzeciw. Wstrzymał się jeden radny, który startował z listy PO.”

Myślę, że najwyższy już czas, aby postawić tamę rozprzestrzenianiu się szkodliwej dla społeczeństwa „homopropagandzie” oraz całej tej szalonej ideologii GENDER i cieszę się, że lokalne społeczności idą w tej sprawie w przeciwnym kierunku niż (chcący uchodzić za nowoczesnych) działacze Platformy, nowoczesnej i inni naśladowcy Urbana oraz Palikota.

Jednak, aby mnie nie posądzono o jednostronność w ocenie tej sytuacji, teraz „osinowy kołek" wbity Radzie Powiatu przez przedstawiciela opozycji.

Radny Jakub Osina reprezentujący Świdnik Wspólna Sprawa wypowiedział się w tej sprawie tak (za wprost.pl):

„To jest kompletnie niepoważne. Samorząd w ogóle nie powinien zajmować się takimi ideologicznymi wycieczkami... Jeśli trzeba przed czymś chronić nasze dzieci to przed pedofilami w Kościele a nie przed wyimaginowanym natarciem środowiska LGBT."

No nie wiem, mnie to nie przekonało, bo wygląda na to, że jeśli samorząd jest przeciwko propagowaniu LGBT, to „nie powinien zajmować się takimi ideologicznymi wycieczkami”, a jeśli jest za, to powinien jak najbardziej i najlepiej, jeśli od razu podpisze kartę LGBT.

Zaś co do samego (zabarwionego lewackim fałszem) banera, to faktycznie - literalnie miłość to miłość, tak jak i fałsz to fałsz. Ale myślę, że na banerze „tęczowym”... jednak powinno być chyba tak: